Gabinet stomatologiczny "Dentico" ul. Piękna 73, 93-558 Łódź-Górna
Pn - Pt: 8.00 - 20.00 Sb: 8.00 -14.00

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Informacje
Nasi specjaliści

Zapraszamy, kanały nie mają przed nami tajemnic ! 

Mikroskopowe leczenie kanałowe czyli endodoncja mikroskopowa pozwala na precyzyjne zobaczenie wnętrza kanału, co wiąże się z lepszym i dokładniejszym leczeniem na jednej wizycie. Mikroskop ma za zadanie powiększenie leczonego miejsca oraz jego mocne oświetlenie. Dzięki temu można dokładnie ocenić kształt, wielkość kanału, zlokalizować złamane narzędzie i inne przeszkody uniemożliwiające prawidłowe jego opracowanie.

Komfort pacjenta podczas leczenia jest dla nas najważniejszy, dlatego by kompleksowo zadbać o Państwa potrzeby nieustannie rozwijamy nasze umiejętności oraz zaplecze techniczne. Tym przyjemniej jest nam poinformować, że decydując się na skorzystanie z oferty naszego gabinetu stomatologicznego w Łodzi mają Państwo możliwość odbycia leczenia kanałowego pod mikroskopem. Jest to niestety zabieg, który kojarzy się pacjentom z ogromnym dyskomfortem, dlatego decyzja o usprawnieniu tego etapu leczenia była dla nas konieczna. Leczenie kanałowe pod mikroskopem to jeden z wielu punktów w naszej ofercie, który jasno pokazuje jak poważnie traktujemy naszą pracę. Jest to również jedna z najskuteczniejszych metod w obrębie endodoncji, czyli leczenia miazgi oraz tkanek okołowierzchołkowych zęba.

Endodoncja mikroskopowa odgrywa główną rolę, jeśli chodzi o skuteczne zapobieganie postępowaniu choroby uzębienia dotkniętego głęboką próchnica, martwicą miazgi oraz w przypadku złamania zęba i przed założeniem korony. Gabinet stomatologiczny Dentico w Łodzi znany jest wśród pacjentów  ze swojej dokładności w pomocy stomatologicznej i leczeniu zębów. Leczenie kanałowe pod mikroskopem to kolejny etap na drodze do perfekcji i zwiększenia komfortu dla decydującej się na niego osoby. Nigdzie w mieście Łódź nie znajdą Państwo tak profesjonalnego i cierpliwego zespołu stomatologów z doświadczeniem, jak w naszym gabinecie. Zawsze walczymy o to, by nasi pacjenci jak najdłużej mogli utrzymać zdrowe i kompletne uzębienie, w czym bardzo pomaga nam leczenie kanałowe pod mikroskopem. Ze względu na precyzje endodoncji, w tym wypadku efektywność i szansa powodzenia są o wiele większe niż przy użyciu starszych metod leczenia.