Łódź Górna, ul. Piękna 73 42 648-28-00 Brzeziny, ul. Sienkiewicza 13 +48 664 648 210 Pn - Pt: 08:00 - 20:00; Sb: 8.00 -14.00/

Blog

Leczenie zębów dzieci Łódź

Leczenie zębów dzieci Łódź
Leczenie zębów dzieci Łódź

Szukacie miejsca, w którym możecie liczyć na przyjazne i bezpieczne leczenie zębów dzieci w Łodzi? W Dentico pracują specjaliści od stomatologii dziecięcej. Oprócz tego może się u nas leczyć cała rodzina. Protetyk zrobi doskonale dopasowane protezy, korony i mosty zębowe. Chirurg pomoże poradzić sobie z rwaniem i leczeniem trudnych przypadków np. przy zakręconym korzeniu. Możemy też pomóc w poprawie ogólnego wyglądu zębów np. przez założenie porcelanowych licówek.

Jeżeli chodzi o leczenie zębów dzieci, to gabinet Dentico w Łodzi bierze pod uwagę potrzeby najmłodszych. Specjalne podejście do dziecka pozwala oswoić strach przed wizytą u dentysty i pomoże mu się przyzwyczaić do regularnej kontroli uzębienia.

U dzieci kontrola zębów jest ważniejsza niż u dorosłych. Nawet zdrowe zęby ulegają szybkim przemianom i trzeba zadbać o ich prawidłowy wzrost. Wtedy zwykle przeprowadza się korektę krzywych zębów. Poza tym nasze maluchy lubią jeść słodycze. Nie wszyscy rodzice decydują się na ograniczenie im tej możliwości np. do jednego dnia w tygodniu. Dlatego dzieci często trafiają do gabinetów dentystycznych z próchnicą i innymi drobnym schorzeniami. Leczenie dziur, borowanie, a przy słabszym uzębieniu nawet leczenie kanałowe wymaga od stomatologa dziecięcego specjalnego podejścia. Nasi specjaliści starają się je zawsze zapewnić.

Zdecydowaliście się na leczenie zębów dzieci w Łodzi? Spróbujcie w naszej przychodni. Chętnie pomożemy maluchom oswoić strach przez dentystą, a przede wszystkim zadbamy o prawidłowy rozwój i stan zdrowia ich uzębienia.

Share this post