Łódź Górna, ul. Piękna 73 42 648-28-00 Brzeziny, ul. Sienkiewicza 13 +48 664 648 210 Pn - Pt: 08:00 - 20:00; Sb: 8.00 -14.00/

Blog

Leczenie zębów Łódź

Leczenie zębów Łódź
Leczenie zębów Łódź

Jeżeli interesuje cię leczenie zębów w Łodzi to możliwości jest naprawdę wiele. Jednak właściwe zadbanie o zęby wymaga sprawdzonych specjalistów. Najlepiej jest też chodzić do jednego dentysty. Specjalista, który zna historię twoich problemów z zębami jest im w stanie lepiej zaradzić. Nasza propozycja to przychodnia stomatologiczna Dentico. Znajdziesz tu nie tylko standardową opiekę dentystyczną, ale też chirurgów i protetyków. Niezależnie od tego czy chodzi o zwykłe leczenie zębów w Łodzi czy o poprawę ich wyglądu – u nas znajdziesz specjalistów, którzy zajmą się wszystkim.

Leczymy pacjentów w każdym wieku. Specjaliści od stomatologii dziecięcej nie tylko pomogą utrzymać zęby twojego malucha w doskonałym stanie. Mają też specjalne podejście do dzieci, dzięki czemu dziecko nie nabawi się traumy związanej z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

Niektórzy unikają dentysty w obawie przed zbyt długim leczeniem kanałowym lub wyrywaniem pod narkozą. W naszej przychodni jesteś pod opieką specjalistów od chirurgii i leczenia kanałowego. Możesz wyleczyć zęby w każdym stanie, a jeżeli zajdzie taka potrzeba odbudować kość lub zamówić nowoczesną protezę.

Proste przeglądy stanu uzębienia, czyszczenie i estetyka, a także leczenie zębów w różnym stanie to pełna oferta naszej przychodni w Łodzi.

Jeżeli nie masz pewności co powinieneś zrobić w swojej sytuacji (np. jaki sposób wyrywania zęba wybrać lub jaką protezę dobrać), to nasi specjaliści doradzą indywidualnie co będzie najlepsze w twoim przypadku. Wspólnie z dentystą możesz dobrać metodę leczenia i sposób poprawy wyglądu estetycznego zębów.

Share this post