Łódź Górna, ul. Piękna 73 42 648-28-00 Brzeziny, ul. Sienkiewicza 13 +48 664 648 210 Pn - Pt: 08:00 - 20:00; Sb: 8.00 -14.00/

Blog

Specjalista protetyka Łódź

Specjalista protetyka Łódź
Specjalista protetyka Łódź

Jeżeli szukasz specjalisty od protetyki w Łodzi, to zapraszamy do przychodni Dentico. Zapewniamy opiekę specjalistów stomatologów na każdym etapie leczenia i korekty zębów.

Przychodnia jest w pełni dostosowana do potrzeb dorosłych pacjentów i dzieci.

Protetyka jest szczególnym działem stomatologii. Dzięki pracy specjalistów każdy kto ma braki w uzębieniu lub chciałby poprawić jego kształt i wygląd może skorzystać z protez. Wytwarzanie protez wymaga jednak pewnej precyzji. Każda proteza jest dokładnie dostosowana do potrzeb konkretnego pacjenta. Każdy z nas ma trochę inny kształt i wielkość szczęki. Niewłaściwe dostosowanie protezy może wpłynąć na komfort mówienia, jedzenia itp. Dlatego warto udać się do sprawdzonego i doświadczonego specjalisty.

Specjalista od protetyki w przychodni Dentico w Łodzi zapewnia duży wybór rodzajów protez ruchomych i stałych. Dla osób, które chcą wzmocnić zęby i poprawić ich wygląd możemy też zaproponować licówki. Jakie dokładnie protezy możecie zamówić u naszego protetyka?

– zwykłe osiadające

– szkieletowe standardowe

– szkieletowe acetalowe

– szkieletowe nylonowe

– wkłady koronowe

– korony metalowo-porcelanowe

– mosty

– licówki

W zależności od rodzaju uszkodzenia i ilości ubytków w uzębieniu specjalista od protetyki może doradzić pacjentom z Łodzi jaki rodzaj protezy dobrać.

Różne protesty mają też różne ceny, więc korektę uzębienia można dopasować do możliwości finansowych pacjenta.

Jeżeli chcecie poprawić wygląd swojego uzębienia to zapraszamy do naszej przychodni. Wykwalifikowany protetyk z doświadczeniem zapewnia najlepszą jakość usług w tym zakresie. Szczegóły dotyczące usług znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Share this post