Łódź Górna, ul. Piękna 73 42 648-28-00 Brzeziny, ul. Sienkiewicza 13 +48 664 648 210 Pn - Pt: 08:00 - 20:00; Sb: 8.00 -14.00/

Blog

Dentysta Łódź

Dentysta Łódź
Dentysta Łódź

Udając się do dentysty w Łodzi, tak samo jak w każdym innym mieście, najlepiej sprawdzić jakość usług. Zwłaszcza jeżeli planujesz bardziej skomplikowane leczenie lub poprawę wyglądu zębów. Sprawdzona przychodnia dentystyczna, taka jak Dentico, zapewnia nie tylko podstawowy przegląd i leczenie zębów, ale bardziej skomplikowane zabiegi. Na miejscu możesz umówić się na chirurgię szczękową lub na przygotowanie protezy. Dzięki temu, że wszyscy specjaliści są w jednym miejscu pozostajesz pod pełną opieką na każdym etapie leczenia i poprawy wyglądu zębów.

Szukasz dentysty w Łodzi dla swojego dziecka? Również zapraszamy do nas. W Dentico dbamy o zęby dorosłych i dzieci. Można się u nas leczyć całą rodziną. Dentysta dziecięcy nie tylko ma doświadczenie w pracy z delikatnym uzębieniem maluchów. Ma też podejście do najmłodszych pacjentów, dzięki czemu dziecko nie nabawi się awersji do gabinetów dentystycznych.

Dentysta z naszej przychodni w Łodzi nie tylko pomoże wyleczyć próchnicę czy wymienić plomby. Poza podstawowym leczeniem oferujemy duży wybór protez i licówek. Dzięki poradom specjalistów będziesz mógł najlepiej uzupełnić ubytki w uzębieniu. Obawiasz się tradycyjnej „sztucznej szczęki”? Nie ma problemu – oferujemy również elastyczne protezy, które dopasowują się do kształtu podniebienia i nie uczulają. Jeżeli masz nieestetycznie wyglądające przednie zęby, to możemy zaproponować licowanie. Porcelanowe licówki nałożone na płytkę zęba chronią ją i przywracają pewność siebie dzięki pięknemu uśmiechowi.

Zobacz jakie usługi może ci zaoferować nasz gabinet. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje i dane kontaktowe.

Share this post