Łódź Górna, ul. Piękna 73 42 648-28-00 Brzeziny, ul. Sienkiewicza 13 +48 664 648 210 Pn - Pt: 08:00 - 20:00; Sb: 8.00 -14.00/

Blog

Usuwanie ósemek Łódź

Usuwanie ósemek Łódź
Usuwanie ósemek Łódź

Nie wszystkie zęby są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. U niektórych zostawienie ósemek może się wiązać z niepotrzebnymi dolegliwościami w przyszłości. Dlatego w naszej klinice w Łodzi oferujemy usuwanie ósemek w profesjonalny i bezbolesny sposób.

Kiedy warto zgłosić się do chirurga dentysty? Zwykle stomatolog sugeruje pacjentom kiedy powinni usunąć ząb mądrości, a kiedy nie jest to konieczne. Jednak dobrze wiedzieć w jakich sytuacjach jest to zalecane.

Zęby mądrości w zasadzie nie są nam potrzebne. To pozostałość po przodkach z epoki lodowcowej. Nasi przodkowie mieli większe szczęki i korzystali z ósemek tak samo jak z innych zębów. Współcześnie ich wyżynanie następuje późno, często jest bolesne, a nasze szczęki nie potrafią ich pomieścić. Poza tym są to zęby, które często się psują. Kiedy widać, że ósemki mogą być przyczyną chorób i próchnicy, albo kiedy powodują ból i dyskomfort zaleca się ich usunięcie.

Usuwanie ósemek w naszej przychodni w Łodzi może być przeprowadzane za pomocą kleszczy lub dłutowania. Do tego ostatniego potrzebny jest zabieg chirurgiczny. W naszej klinice możecie liczyć na profesjonalną obsługę ze strony doświadczonego chirurga dentystycznego. Staramy się zapewnić pacjentom maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Szeroki zakres usług chirurgicznych świadczy o dużym doświadczeniu w różnych sytuacjach. Dzięki temu może sobie poradzić niezależnie od rodzaju szczęki i kłopotów związanych z zębami mądrości.

Chcesz się umówić na usuwanie ósemek w Łodzi? Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony lub telefonicznie.

Share this post